Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
від

Товари

Загальна ідея управління товарами: ви вносите товари в каталог, а потім формуєте з них списки, а також розставляєте на сторінки.


Таким чином, є товарна картка - це детальний опис товару, що має адресу виду supersite.com/name. Є списки товарів - розділи, де можна товари сортувати і фільтрувати. А також є звичайні сторінки, куди вставляється посилання на детальну інформації про товар - товарну картку.

Приклад товарної картки:
  З товарів можна формувати розділи, тобто списки товарів. Приклади розділів: "Засоби для догляду за тілом", "Розпродаж", "Новинки". У списках може бути налаштована фільтрація. При великій кількості товарів внизу з'являється міжсторінкова навігація. При створенні товару вказуючи розділи, до яких він відноситься, товар автоматично з'являється в них. Приклад відображення розділу товарів:
  Посилання на товари можуть вставлятися на будь-які сторінки сайту в ручному режимі. Тобто на сторінку додається блок "товари" та вибираються, які з раніше доданих товарів потрібно вивести на сторінку. Приклад вставки товарів на головну сторінку інтернет-магазину (під заголовками: "Нові надходження" і "Краща ціна сьогодні"):
  Управління товарами відбувається в модулі "Магазин".

  Для додавання товару потрібно заповнити анкету. Ось пояснення до тих елементів, які не є очевидними:

  Вкладка ціни: артикул повинен бути унікальним, є можливість створювати варіанти товарів, що відрізняються за розмірами, кольором, об'ємом і тп.

  Налаштування варіантів товарів на прикладі флакона який має обсяг 100 і 150 мілілітрів. Крок 1: додаємо стовпець "Обсяг"

  Крок 2: додаємо рядки. Кожен рядок - це окремий варіант товару зі своїм артикулом і своїми цінами.

  Як бачить варіанти відвідувач інтернет-магазину:

  Блок "дивіться також" існує в 2 видах: товари, які показуються нижче поточної товарної позиції, і товари, які виводяться після додавання в корзину.

  Блок "дивіться також", що показується нижче основної товарної позиції:

  Блок "дивіться також", що показується після додавання основної товарної позиції в корзину:

  Список доданих товарів:

  Для розміщення товару на сторінці сайту, наприклад, головної, необхідно перейти до редагування сайту (сайт -> потрібна сторінка -> редагування) і додати блок з товарами

  У блоці ви не додаєте товари, а вибираєте раніше додані в модулі "Магазин"