Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
від

Сторінки та блоки

Ключеве керування зовнішнім виглядом відбувається в розділі "Сайт"

  Режим редагування

  Перейти в режим редагування сторінки:

  Вихід з режима редагування сторінки:
  Структура сторінки:

  На сторінці є 3 зони: область основної інформації, шапка та підвал. Шапка та підвал є скрізними на всіх сторінках. Тобто відредагувавши шапку на одній сторінці, вона зміниться скрізь. Шапку та підвал можна вимкнути. Наприклад, у вас є україномовний сайт і ви хочете зробити окрему сторінку англійською, щоб там не було україномовних шапки та підвалу. В цьому випадку вони вимикаються і створюється сторінка англійською мовою.
  Додавання інформації на сторінку

  Інформація на сторінках будується з блоків, блоки ставляться один над одним, переміщуються вверх-вниз, копіюються та виключаються. 

  Додавання блоків на сторінку:

  Дії з блоками:

  Блоки можна ставити один над одним, рухати вверх-вниз, дублювати, копіювати

  Керування блоками зрозуміле, але є декілька лайфхаків:

  1. Блоки можна копіювати навіть між проектами, які належать вам, а не тільки в рамках 1 проекту 

  2. Переміщувати блоки вверх-вниз можна не тільки стрілками, але і відредагувавши число між ними. Зручно, коли велика кількість блоків і потрібно перемістити щось в самий низ чи верх  Структура блока:

  Блок складається з інформації та дизайну. До дизайну відносяться шрифти, кольори, відстані, фон, розміщення елементів і тд. Інформація - це самі тексти, зображення, відео. Щоб відредагувати інформацію, потрібно по ній клікнути.

  Настройка дизайну блока:

  Виклик панелі налаштування дизайну блока знаходиться в правому верхньому куті  при наведенні на блок. Налаштування, що змінюються в панелі дизайну, відразу відображаються в блоці