Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
від

Наскрізні блоки

Наскрізні блоки - це блоки, які розміщуються на багатьох сторінках, але редагуються тільки на спеціальній сторінці. Після редагування наскрізного блоку, він змінюється на всіх сторінках, де використовується.

  Приклади використання блоків:

  1) Вставка акцій на сторінки послуг. Акції змінюються постійно, і доводиться міняти їх на кожній сторінці окремо. Якщо ж блок зробити наскрізним, то досить буде поміняти в одному місці, щоб акції змінилися всюди.

  2) Ви ведете блог, де довідково вказуєте ціни на свої послуги. Ціни повинні бути актуальними навіть в постах, зроблених кілька років тому. Рішення - вставляти туди наскрізні блоки з цінами. Тоді ціни можна буде поміняти в одному місці, а оновляться вони всюди.

  Відмінність сторінки з наскрізними блоками від будь-яких інших сторінок в тому, що у блоків задається назва. Після додавання блоку на сторінку і завдання йому назви, блок можна буде вставляти на будь-які сторінки.

  Важливо: при видаленні блоку зі сторінки з наскрізними блоками, він буде вилучений з усіх сторінок, куди був вставлений.
  Блоки, які були додані на сторінку "наскрізні блоки", з'являться у відповідному розділі в списку:

  Після додавання на сторінку буде підписано, що блок наскрізний (на місці дизайну), і блок не можна буде редагувати. Редагування здійснюється тільки на сторінці "наскрізні блоки".

  Використання наскрізних блоків економить значну кількість часу.