Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
від

Форми

Форми додаються на сайти аналогічно іншим блокам, але є лайфхаки та нюанси їх використання
  Інтерфейс редагування форми. При додаванні форми є стандартні поля: ім'я, телефон, e-mail та адреса. Це звичайні текстові поля, і при їх опрацюванні ми знаємо яке їх призначення. Тобто при отриманні даних з форми, ім'я буде відправлено в CRM як ім'я, а телефон як телефон.
  Особливим типом полів є приховані поля. Їх не бачить відвідувач сайту, але вони передають нам інформацію про те, яка форма заповнена
  Заявка, яка приходить на пошту. В ній міститься значення прихованого поля, що дає нам можливість зрозуміти, яка форма була заповнена. На основі цієї інформації можна організовувати автопересилку листів. Також на основі прихованих полів працюють правила в CRM Базіума, які розподіляють форми по воронкам продажів та по менеджерах.

  По факту відправлення форми ми можемо або вивести повідомлення, що все добре і дані відправлено, або направити людину на певну сторінку, де маємо можливість сказати вже в розширеному форматі "все супер! дані отримані! А поки перегляньте наші прекрасні фотографії".

  Іноді це використовують для формату: "заповни форму і отримай доступ до якогось цінного контенту". І цінний контент розміщується на сторінці, куди ми перенаправляємо відвідувачем після заповнення форми.

  Форматування телефонів, щоб дані вводилися по шаблону, вмикається в налаштуваннях проекту (зліва в меню "Настройки" -> Сайт -> Основні настройки)