Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
від

Адаптація під мобільні

Вся інформація автоматично адаптується під мобільні. Але є додаткові інструменти, що дозволяють зробити більш тонке налаштування відображення.


1. Розмір шрифтів на мобільних

Для мобільних пристроїв можна задати спеціальний розмір шрифтів, відмінний від розміру для комп'ютерів. Робиться це в настройках шрифту:
  Якщо розмір для мобільних не заданий, то він дорівнює розміру для комп'ютерів. Якщо заданий, то використовується заданий розмір.

  2. Відступи для мобільних пристроїв

  У кожного блоку є відступи від інформації до кордонів блоку. При цьому відступи для мобільних можуть бути задані окремо. Ви можете зробити для комп'ютерів сайт, де багато вільного простору, що дає відчуття "повітря", а на мобільних зробити більш компактно, щоб не доводилося довго гортати сторінки.
  Лайфхак: відступи у блоків теж можуть бути глобальним налаштуванням. Тобто можна вибудувати чітку систему і застосовувати для всіх блоків, а не працювати з кожним блоком окремо.

  Налаштовані відступи застосовуються всередині блоків. При зміні глобальної настройки, вони зміняться в усіх блоках, де використовуються.

  3. Кнопки можуть мати мобільну версію


  На кроці "глобальні настройки" ми розглядали кнопки. При використанні загальних параметрів кнопок може бути створена мобільна версія.

  4. Деякі блоки мають спеціальні настройки для мобільних


  Для максимальної адаптації до мобільних пристроїв є додаткові налаштування дизайну.

  приклади:

  5. Приховування блоків в залежності від розширення екрану


  В налаштуваннях блоку є можливість встановити діапазон видимості. Якщо ви вважаєте, що якийсь блок не доречний на мобільних або комп'ютерах, то можна налаштувати його відображення.